Obec Pertoltice
ObecPertoltice

Vstup do posilovny pro občany Pertoltic

Obec Pertoltice ve spolupráci s obcí Višňovou, zajistila 2ks permanentních vstupenek do posilovny ve Višňové. Tyto permanentky jsou pro občany Pertoltic, kteří zde mají trvalý pobyt. Veškeré informace podáme na OÚ v Pertolticích, nebo tel. 724162170.

Obec Pertoltice ve spolupráci s obcí Višňovou, zajistila 2ks permanentních vstupenek do posilovny ve Višňové. Tyto permanentky jsou pro občany Pertoltic, kteří zde mají trvalý pobyt. Veškeré informace podáme na OÚ v Pertolticích, nebo tel. 724162170.

Datum vložení: 12. 1. 2024 8:20
Datum poslední aktualizace: 12. 1. 2024 8:22

Volný čas

Informace pro občany

frysko

Databáze Free-Time

Nahlášení plánovaného pálení

Podporujeme

Lidové stavby

Skanzen Pertoltice

llogo

Obec Pertoltice na Facebooku.

Je-li v únoru zima a sucho, bývá prý horký srpen.

Mnoho mlh v únoru - mnoho dešťů v létě.

Pertoltice