PODĚKOVÁNÍ STAROSTY OBCE - Vesnice roku 2008

Dnešní poděkování patří všem našim občanům, kteří se podíleli na výrazném úspěchu obce Pertoltice v soutěži „Vesnice roku 2008“.

Za výsledkem, ke kterému se ještě vrátíme v následujícím období, stojí mnoho času a dobrovolné práce velké skupiny lidí. Mužů i žen.
Tohoto historického úspěchu bylo dosaženo hned z několika důvodů. Práce s mládeží byla vždy v naší obci na vysoké úrovni. Zajišťovali ji vždy velice ochotní a pracovití lidé. Těm asi nebude nikdy dostatečně poděkováno, s ohledem na to, co udělali pro budoucnost dětí samotných ,ale i pro další vývoj naší obce. Největší odměnou pro tyto „učitele“, by podle mne bylo to, pokud by viděli, že mají zdatné pokračovatele v této práci. Že se nám všem daří zvládat práci s mládeží a dětmi. I přes podobu dnešní doby a velice rozdílné zájmy dnešní mládeže.

Samozřejmě je třeba poděkovat všem sponzorům. Bez rozlišení jejich vkladu, protože pro někoho může být i menší částka příspěvkem maximálním, kterého je v danou chvíli schopen. Za každou pomoc jsme vděčni!

Výsledek se též nepovedlo vytvořit prací pouze v období posledních dvou let. Na tento úspěch bylo „zaděláno“ již několik let. Je na místě poděkovat tedy i všem těm, kteří se vystřídali ve vedení obce – zastupitelům a zejména starostům panu Viktoru Čelkovi a panu Josefu Valáškovi. To za jejich přístup k vytváření podmínek pro činnost na tomto poli. Některým občanům již nepoděkujeme - bohužel, ale jistě si je připomeneme alespoň krátkou vzpomínkou. Dovolte mi Vám všem tedy ještě jednou jménem nejenom svým, ale jménem celého vedení naší obce, poděkovat za Vaši práci a popřát Vám mnoho štěstí a zdraví do dalších let. Děkujeme!

Viktor Podmanický starosta obce

Datum vložení: 25. 8. 2008 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2022 21:42

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Na svatého Stanislava mají brambory svátek.