Hlavní menu
Tipy
Obecní knihovna
ON-LINE
  • Pro nabídku knih z obecní knihovny
    Dolní Pertoltice prostřednictvím internetu klikněteZDE.
  • Odkaz pro registrované členy.
    Pro přehled vypůjček a zjištění Vašeho aktuálního stavu rezervací klikněte ZDE.
Info
  • K prohlížení souborů ve formátu PDF je nutné mít v počítači nainstalován prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
    Pokud ho nemáte, můžete si ho stáhnoutZDE.
MDŽ 2008 - 11
MDŽ 2008
zobrazení: 1336
známka: 0
 

Zprávy starosty

PODĚKOVÁNÍ STAROSTY OBCE - Oslavy výročí 130 let SDH v Pertolticích

Poděkování starosty obce Pertoltice

Hned na úvod bych rád poděkoval náměstkovi hejtmana libereckého kraje Bc. Radimu Zikovi. Ač se nemohl z důvodu velké zaneprázdněnosti s námi setkat na oslavách našich dobrovolných hasičů osobně, velice se zajímal o podobu, přípravy i průběh vlastní akce. „ Každá, byť malá akce, která se koná s úmyslem podpořit sounáležitost lidí se svou obcí a podporuje rozvoj společenského života ve venkovských lokalitách našeho kraje, má smysl a zaslouží si podporu nejen místních politiků“, řekl pan náměstek R.Zika. Jak říká, tak plní! Slíbil, že když nebude osobně přítomen, zašle alespoň nějaké ty sladkosti dětem. A pro naše sportovce i v řadách sboru, zakoupil sportovní náčiní v podobě 5-ti kusů kopacích míčů. Starosta obce je předal v den oslav do rukou představitelům sboru a sportovního oddílu.

Dále bych chtěl poděkovat všem hasičům i ostatním občanům , kteří se na přípravě oslav výročí založení našeho hasičského sboru podíleli. Odvedli kus dobré práce. Výborně byla zpracována publikace o historii a pamětní list. To se autorům vyvedlo. Blahopřeji k jejímu vydání. Velmi vhodný doplněk. Kuchaři a další obsluha se činili. A tím měli lví podíl na zdárném průběhu. Zaskočil jsem jen na chvíli, v době své dovolené, ale byly to hezky prožité dvě hodiny ve vaší společnosti.
Věřím, že bude i nadále podoba práce na takové úrovni, že se bude vždy hovořit o dobrých a odborně zdatných následovnících zakladatelů sboru v Pertolticích. Děkuji též všem sponzorům za jejich přízeň. Starostovi obce Bulovka, panu JUDr. Petru Duškovi, za pozvání k nim do obce na oslavy výročí založení jejich sboru a jeho následnou návštěvu u nás v obci.

Viktor Podmanický
starosta obce Pertoltice
Informační e-mailVytisknout článek

 
 

Ochrana obyvatelstva
Informace pro občany.
PODPORUJEME
DĚKUJEME
ikonka nadační fond Ledňáček
Obec Pertoltice na Facebooku.
  • 201411182028_fb
Anketa
Letošní dovolenou plánujete prožít:

v zahraničí (288 hl.)
 
v tuzemsku (209 hl.)
 
neplánuji vůbec (180 hl.)
 
nevím (175 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 852
VOLBY
Nejvíce čtete
         

© 2006 Obec Pertoltice
adminlubojaty.cz